ერედივიზიე 2020 - ცოცხალი ანგარიშები, შედეგები, ცხრილები

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement

ამ. ფეხბურთი ჰოლანდია

ერედივიზიე
2020
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷ჰოლანდია: ერედივიზიე¬ZEE÷rXctDZWH¬ZB÷139¬ZY÷ჰოლანდია¬ZC÷fPI6iMmr¬ZD÷p¬ZE÷6gBdDrMq¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷139_rXctDZWH¬ZJ÷2¬ZL÷/american-football/netherlands/eredivisie/¬ZX÷08ჰოლანდია 008ლანდია0010000000001000ერედივიზიე 010ივიზიე000¬ZCC÷0¬ZAF÷ჰოლანდია¬~AA÷OEyZbjBb¬AD÷1582462800¬ADE÷1582462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷010 Trojans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷010¬AE÷010 Trojans¬JA÷QJzmw4Tc¬WU÷010-trojans¬AG÷6¬WN÷ჰილ¬AF÷Hilversum Hurricanes¬JB÷4AZjxOr4¬WV÷hilversum-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬~AA÷ldqM1hRu¬AD÷1582462800¬ADE÷1582462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arnhem Falcons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷არნ¬AE÷Arnhem Falcons¬JA÷fH7PxzIH¬WU÷arnhem-falcons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬WN÷ამს¬AF÷ამსტერსამ ქრუსეიდერსი¬JB÷Y76TyfXN¬WV÷amsterdam-crusaders¬AH÷18¬~AA÷Yq9CsktO¬AD÷1581858000¬ADE÷1581858000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arnhem Falcons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷არნ¬AE÷Arnhem Falcons¬JA÷vR09tIIh¬WU÷arnhem-falcons¬AG÷7¬WN÷LEL¬AF÷Lelystad Commanders¬JB÷hU4DuxYb¬WV÷lelystad-commanders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷21¬~AA÷hYiFrVQH¬AD÷1581858000¬ADE÷1581858000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flevo Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLE¬AE÷Flevo Phantoms¬JA÷6D21rvlt¬WU÷flevo-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬WN÷ამს¬AF÷ამსტერსამ ქრუსეიდერსი¬JB÷p415sb3n¬WV÷amsterdam-crusaders¬AH÷10¬~AA÷Cz8Gt9eU¬AD÷1581858000¬ADE÷1581858000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Groningen Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRO¬AE÷Groningen Giants¬JA÷ni4Hvdm5¬WU÷groningen-giants¬AG÷0¬WN÷010¬AF÷010 Trojans¬JB÷Qs3LwG2B¬WV÷010-trojans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬~AA÷EsgBqBBB¬AD÷1581858000¬ADE÷1581858000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hilversum Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ჰილ¬AE÷Hilversum Hurricanes¬JA÷jmDhOz3O¬WU÷hilversum-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷14¬WN÷უტრ¬AF÷Utrecht Dominators¬JB÷UwCdNfIU¬WV÷utrecht-dominators¬AH÷0¬~
6
fixtures
0
advertisement
შეტყობინებების პარამეტრები
შეტყობინებები დაბლოკილია ბრაუზერის მიერ
პარამეტრები
Dark mode
advertisement
HELP: თქვენ იმყოფებით ერედივიზიე 2020-ის ანგარიშების გვერდზე, სექციაში - ამ. ფეხბურთი/ჰოლანდია. FlashScore.ge გთავაზობთ ერედივიზიე 2020-ის ლაივსქორს, ძირითადი დროის და ტაიმების ანგარიშებს, ერედივიზიე 2020-ის ცხრილებს და თამაშის დეტალებს. გარდა ერედივიზიე 2020 ანგარიშებისა, თქვენ შეგიძლიათ მიყვეთ 30-ზე მეტი ქვეყნის 5000-ზე მეტ სპორტის ტურნირს მთელი მსოფლიოდან FlashScore.ge-ზე. მხოლოდ დააკლიკეთ ზედა მენიუში სპორტის დასახელებას ან მარცხენა მენიუში ქვეყნის დასახელებას და აირჩიეთ თქვენი ფავორიტი ტურნირი. ერედივიზიე 2020-ის ანგარიშების სერვისი მიმდინარეობს რეალურ დროში, განახლება ხდება ავტომატურ რეჟიმში, live.
მეტის ჩვენება
აპლიკაცია
ჩვენი აპლიკაცია ოპტიმიზირებულია შენს ტელეფონზე. ჩამოტვირთე უფასოდ!